Ochrana osobných údajov

Zásady ochrany osobných údajov

Milý návštevník/návštevníčka webu www.komunikujmespolu.sk,

aby ste sa mohli registrovať na školenie, alebo zakúpiť tovar poskytovaný na našej stránke, potrebujeme Vaše osobné údaje. V nasledovných zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete, ako Vaše osobné údaje spracúvame a ako sú chránené.

Vaše osobné údaje spracúva nezisková organizácia KOMUNIKUJME SPOLU n.o. so sídlom Tekovská 3, 821 09 Bratislava – poverená osoba, Mgr. Martina Kukumbergová, riaditeľka KOMUNIKUJME SPOLU n.o.

Aby sme Vám mohli vystaviť faktúru alebo posielať informácie o pripravovaných školeniach, spracúvame Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko a email, (v prípade fakturácie aj IČO, DIČ, prípadne IČ DPH, a sídlo). S Vašim súhlasom použijeme Vaše osobné údaje aj na zasielanie informácií o pripravovaných školeniach a podujatiach, užitočných informáciách týkajúcich sa noviniek v oblasti AAK v pripravovanom newslettri.

Súhlas na spracúvanie Vašich osobných údajov nám potvrdíte začiarknutím políčka „Súhlasím so zasielaním informácií o pripravovaných podujatiach a školeniach na môj e-mail“ pri vypĺňaní registračného formuláru.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov, ktorý ste nám dali, môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na „Odhlásenie z newslettera“, ktorý sa nachádza v pätičke každého e-mailu, alebo zaslaním  oznámenia na e-mail komunikujmespolu@gmail.com.

Vaše osobné údaje, ktoré ste nám poskytli môžete kedykoľvek zmeniť alebo upraviť, požiadať o ich vymazanie vo formulári TU alebo zaslaním  oznámenia o požadovanej zmene na e-mail komunikujmespolu@gmail.com

Vaše osobné údaje neposkytujeme tretím stranám, výnimkou je poskytnutie Vašich osobných údajov kvôli fakturácii a účtovníctvu pre:

Ing. Martin Vician /účtovníctvo iLancer s.r.o.

Vaše osobné údaje, ktoré ste nám poskytli uchovávame po dobu, kým neodvoláte svoj súhlas. Môžete tak urobiť zaslaním  oznámenia na email komunikujmespolu@gmail.com

Vaše osobné údaje spracúvame v elektronickej podobe,  prostredníctvom online aplikácie Mailchimp, a databázu spravuje osoba na to povolaná a určená v rámci KOMUNIKUJME SPOLU n.o.

Máte právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky (Office for Personal Data Protection of the Slovak Republic), www.dataprotection.gov.sk v prípade, že nie ste spokojní so spracúvaním Vašich osobných údajov pre účely našej spoločnosti.

Tieto zásady ochrany údajov môžeme aktualizovať s cieľom opraviť nezrovnalosti, alebo zachovať súlad s novými zákonnými alebo technologickými požiadavkami. Najnovšiu aktualizovanú verziu zásad ochrany osobných údajov nájdete vždy na tejto stránke.

Posledná aktualizácia: 22. 05. 2018